Urządzamy małą kuchnię


Mała kuchnia bywa wielkim problemem. W tym wnętrzu muszą się zmieścić i meble, i niezbędne sprzęty AGD, a ograniczona przestrzeń sprawia, że nasze możliwości manewru są tu dość mocno ograniczone. Czy to oznacza, że mała kuchnia musi być pomieszczeniem zagraconym, urządzonym w przypadkowy sposób? Nie! Możemy przecież skorzystać z wielu ciekawych inspiracji, dzięki którym aranżacja wnętrza kuchennego stanie się o wiele łatwiejszym zadaniem – nawet wtedy, gdy jego wymiary będą dość mocno ograniczone. O czym warto pamiętać?

Przede wszystkim o jasnej kolorystyce, dzięki którym niewielkie pomieszczenie będzie sprawiło wrażenie większego. Warto też w porę wybrać odpowiednie meble kuchenne. Idealne rozwiązanie to meble na wymiar, które możemy dopasować zarówno do swych potrzeb, jak i do wymiarów pomieszczenia, które chcemy urządzić. Dzięki temu mamy pewność, że w naszej kuchni znajdzie się odpowiednia ilość półek i szafek, oraz że żaden skrawek powierzchni nie zostanie zmarnowany. W utrzymaniu porządku w małej kuchni pomogą nam liczne półki i półeczki, warto też w porę zainwestować w praktyczne schowki. Dzięki temu można urządzić małą kuchnię w ciekawy sposób, a jednocześnie zapewnić sobie wygodę oraz komfortowe warunki pracy w trakcie sporządzania posiłków.

Idealnym rozwiązaniem do kuchni o niewielkich wymiarach jest skorzystanie z usługi tworzenia kuchni na wymiar. Dzięki temu możemy wykorzystać całą przestrzeń kuchenną, która i tak jest mocno ograniczona. Kupując gotowe meble w standardowych wymiarach, z pewnością nie uda nam się dostosować ich do metrażu i kształtu naszej kuchni idealnie, z pewnością jakaś część kuchni zostanie w ten sposób niezagospodarowana. Kuchnia na wymiar pozwala na wykorzystanie każdego cennego centymetra, a poza tym pozwala na zaprojektowanie mebli dokładnie takich, jakie chcemy mieć w naszej wymarzonej kuchni. Pozwoli nam to na stworzenie przestrzeni kuchennej zupełnie innej niż wszystkie, jedynej w swoim rodzaju.

Aksent – meble na wymiar


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Redaktor