Projektujemy kuchnię na wymiar


Każdy z nas ma w głowie jakąś własną wizję kuchni marzeń. Nie zawsze jednak gotowe zestawy mebli kuchennych zaspokajają nasze oczekiwania, stąd tak duża popularność mebli produkowanych na wymiar. Przy takim rozwiązaniu mamy zupełną swobodę w projektowaniu kształtu i wyglądu naszych mebli, ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Jednak nawet w przypadku kuchni na wymiar musimy dokładnie wiedzieć, czego właściwie oczekujemy i czego byśmy chcieli, by dostosować projekt do własnych potrzeb.

Projekt jest chyba najważniejszym etapem tworzenia kuchni marzeń. Dotyczy to zarówno dużej kuchni w domu, jak i niewielkiej kuchni w mieszkaniu. Bardzo popularne jest tworzenie otwartej przestrzeni pomiędzy kuchnią a salonem czy jadalnią. Takie rozwiązanie także wymaga odpowiednich projektów, a najlepiej rozpocząć je na papierze.

Już na etapie projektu powinniśmy dokładnie wiedzieć, na czym nam najbardziej zależy. Czy chcemy mieć jak najwięcej miejsca do przechowywania przedmiotów, czy zależy nam na otwartej przestrzeni, gdzie czas będzie spędzać razem cała rodzina? Takie decyzje należy przemyśleć i wziąć pod uwagę już na etapie projektowania.

Stworzenie dobrego projektu wcale nie jest takie łatwe. Jeśli bardzo radzimy sobie z wyrysowaniem swoich pomysłów, najlepiej i najłatwiej jest skorzystać ze studia kuchennego. Pracują w nim specjaliści, którzy z każdej przestrzeni potrafią zrobić fantastyczne wnętrza. Obsługa takiego studia zaprezentuje nam dostępne możliwości i inne realizacje, które mogą nas zainspirować przy projekcie własnej kuchni.

Coraz częściej klienci decydują się na stworzenie wyspy lub półwyspu kuchennego. To doskonały pomysł, który z jednej strony stworzy nam nowoczesne wnętrze, a z drugiej strony będzie maksymalnie funkcjonalne. Ograniczyć może nas tylko zbyt mała przestrzeń, bo wokół wyspy musimy mieć wystarczającą ilość wolnego miejsca do swobodnego przemieszczania się. Wyspa kuchenna może pełnić funkcję stołu i blatu roboczego, dlatego uważana jest za naprawdę pomysłowe i ciekawe rozwiązanie.

Sprawdź również nasze meble na wymiar: https://www.aksent.pl/meble-na-kazdy-wymiar


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Redaktor