Kuchnie tworzone pod wymiar


Mieszkańcy małych mieszkań w blokach muszą się zmagać z problemami, których nie znają właściciele domów jednorodzinnych położonych na przedmieściach. Mieszkania w zabudowie wielorodzinnej są bowiem mieszkaniami bardzo małymi. Nie zdarza się praktycznie, aby przekraczały one sto metrów kwadratowych, podczas gdy dom jednorodzinny to nawet dwieście metrów powierzchni użytkowej. Urządzenie takiego mieszkania nie będzie proste: w wielu miejscach trzeba będzie wybrać meble na wymiar, które dużo lepiej wpasują się warunki użytkowe, niż gotowe umeblowanie, które można zakupić w salonach meblarskich.

Gdzie sprawdzą się meble na wymiar?

Miejscem, w którym meble na wymiar mogą się okazać sprawą absolutnie niezbędną, są kuchnie. Pomieszczenie mające często mniej, niż dziesięć metrów kwadratowych powierzchni, wymaga indywidualnego podejścia. Zależy nam na tym, by była funkcjonalna i wygodna, stawiamy więc na maksymalne wykorzystanie całej dostępnej przestrzeni kuchennej. Nie należy oczekiwać, że uda się do małej kuchni zakupić gotowe meble kuchenne, które doskonale będą pasować, nie tylko estetycznie i funkcjonalnie, ale również swoimi wymiarami. Kuchnie na zamówienie to umożliwiają.

Przemyślane zagospodarowanie przestrzeni

Trzeba mieć na uwadze, że kuchnia nie jest (w przeciwieństwie do innych pomieszczeń) miejscem, gdzie wstawia się tylko umeblowanie. Najważniejszymi urządzeniami w kuchni jest sprzęt gospodarstwa domowego: lodówka, kuchenka, czy zlewozmywak. Te zaś mogą stanąć tylko tam, gdzie są do nich przyłącza. Meble kuchenne na wymiar mają zaś być do nich dopasowane tak, aby całość współgrała ze sobą i wyglądała jak jedna konstrukcja. Tak urządzona kuchnia, nawet jeśli jest bardzo mała, wciąż będzie miejscem bardzo przyjaznym i funkcjonalnym. Dzięki usłudze tworzenia kuchni na wymiar możemy liczyć na maksymalne zagospodarowanie całej dostępnej przestrzeni. Takie rozwiązanie ma oczywiście minusy, do których zaliczyć należy na pewno wysoką cenę projektu i bardzo długi czas jego realizacji. Całość zlecenia może trwać nawet do kilku miesięcy, musimy więc uzbroić się w cierpliwość, jednak nagrodą za to będzie piękna, funkcjonalna i praktyczna kuchnia.

Poznaj szczegóły na stronie https://www.aksent.pl/


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Redaktor