Kilka kroków do idealnych mebli


Każdy z nas inaczej wyobraża sobie idealne meble do swojej kuchni. Mamy jakieś własne wyobrażenia na temat koloru, stylu i wyglądu mebli, nierzadko jednak ogranicza nas przestrzeń kuchenna, jej kształt, a przede wszystkim metraż. Czasami jedynym rozwiązaniem jest zamówienie usługi projektowania kuchni na wymiar. Wówczas nie ma dla nas żadnych ograniczeń, może jedynie ograniczyć nas nasza wyobraźnia. Jakie kroki należy więc podjąć, by mieć wymarzone meble w swojej kuchni?

Pierwszym krokiem do kuchni marzeń jest dokładne określenie wymiarów kuchni. To zadanie zdecydowanie najlepiej jest powierzyć profesjonalistom, bo każdy, nawet najmniejszy błąd może znacznie utrudnić bądź nawet uniemożliwić realizację projektu kuchni marzeń. Profesjonaliści wymierzą kuchnię i dokonają wstępnej wyceny projektu, aby klient był świadomy, jakie koszty będzie musiał ponieść. To moment, kiedy możemy jeszcze się zastanowić, czy będziemy w stanie te koszty ponieść. Jeżeli uznamy, że fundusze pozwalają nam na realizację projektu, akceptujemy kosztorys i przechodzimy do kolejnego etapu realizacji projektu.

Kiedy kosztorys zostanie zaakceptowany przez klienta, powstaje wstępny projekt i jego wizualizacja 3D, dzięki której klient może sobie łatwiej wyobrazić, jak będzie wyglądała kuchnia po remoncie. Wtedy też powstaje już konkretna, dokładna wycena projektu. Klient czarno na białym widzi swoją kuchnię w nowej odsłonie i wie, ile to będzie kosztowało. Jeżeli projekt zostanie zaakceptowany, pozostaje już jedynie właściwa realizacja projektu. Wcześniej jednak podpisuje się umowę między firmą, a klientem, aby mieć pewność, że usługa zostanie wykonana zgodnie z założeniami i oczekiwaniami klienta. Po podpisaniu umowy, profesjonaliści zabierają się do pracy.

Czas realizacji całego projektu jest oczywiście sprawą indywidualną i zależy od stopnia jego skomplikowania, dlatego trudno jest z góry go określić. Cały proces realizacji jednak przebiega sprawnie i szybko, by klient jak najszybciej mógł cieszyć się wymarzoną kuchnią i idealnymi meblami.


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Redaktor